اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف‌سرویس‌های تهران

امروز چهار شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

خبر شماره 9

نوشیدنی یخ زده ننوشید

تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ , بازدید: 1208
رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: نوشیدنی های یخ زده را خریداری نکنید و ننوشید.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو گفت:  نوشیدنی های یخ زده را خریداری نکنید و ننوشید.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف دارندگان رستوران، رستوران سنتی و سلف‌سرویس تهران به نقل از وبدا، نسترن محمدی در این‌باره گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و گرمای شدید در برخی از مناطق لزوم استفاده و نگهداری مواد غذایی در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها دو چندان می‌شود.

 

محمدی افزود: شهروندان هنگام خرید محصولات غذایی به ویزه نوشیدنی‌ها حتما به نشان سازمان غذا و دارو و همه مشخصات آن از جمله تاریخ تولید و انقضا، پروانه بهداشتی ساخت و دیگر موارد لازم دقت کنند.

 

وی اظهار داشت: همه نوشیدنی‌ها از جمله آب‌های معدنی حتما باید در داخل یخچال‌ و با دمای مناسب نگهداری شوند.

 

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو در ادامه بیان داشت: نوشیدنی‌ها به هیچ عنوان نباید یخ‌زده باشند و مصرف‌کنندگان از خرید نوشیدنی‌های یخ‌زده خودداری کنند.

 

وی تصریح کرد: نوشیدنی‌ها و مواد غذایی که امکان فاسد شدن آنها بالا است نباید زیر نور آفتاب قرار بگیرد و مصرف‌کنندگان هنگام خرید به خصوص در مسافرت‌ها به این موضوعات توجه جدی داشته باشند.

پیشنهاد

پیوندها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف‌سرویس‌های تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© rst-teh.ir All rights reserved 2016