اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف‌سرویس‌های تهران

امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

خبر شماره ۱۳۷۴۲

بررسی محبوب ترین سیستم مدیریت رستوران

تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۲ , بازدید: ۱۹۶
امروزه نرم افزارهای مختلفی به بازار آمده اند که نیازهای اساسی هر رستورانی را در حوزه مدیریت برآورده می کنند. خوشبختانه موضوع مدیریت رستوران با کمک نرم افزار، مورد توجه و اقبال فعالان این حوزه قرار گرفته است.

امروزه نرم افزارهای مختلفی به بازار آمده اند که نیازهای اساسی هر رستورانی را در حوزه مدیریت برآورده می کنند. خوشبختانه موضوع مدیریت رستوران با کمک نرم افزار، مورد توجه و اقبال فعالان این حوزه قرار گرفته است. یکی از این نرم افزارها که امروز قصد معرفی آن را داریم، نرم افزار رستورانی ماپرا است. ناگفته نماند، وب سایتی که در حال مطالعه آن هستید، در زمینه انتخاب نوع نرم افزار که مناسب با حوزه کاری شما باشد، مشاوره ارائه می دهد. کافی است با عضویت در این وب سایت از مشاوره های دقیق کارشناسان این مجموعه برخوردار شوید.

نرم افزار ماپرا مناسب برای مدیریت رستوران ها و کافی شاپ ها

سیستم مدیریت رستوران و تعریف نرم افزار مربوط به آن

سیستم مدیریت رستوران به معنی استفاده از پلتفرمی یکپارچه است که با الگوریتم های هوش مصنوعی سر و کار دارد. این سیستم، با کمک تحلیل های آماری اطلاعات یکپارچه ای را بدون فوت وقت به کاربر این نوع سیستم ارائه می دهد. لازم به ذکر است، این نرم افزار، از این امکان برخوردار است که از هر جایی بتوان به آن دسترسی داشت. شما می توانید در خانه و در رختخواب یا در سفر کاری، اطلاعات دقیقی در قسمت های مختلف فروش، هزینه و مشتریانتان به دست آورید. شما با در اختیار داشتن کامل ترین نرم افزار این حوزه خواهید توانست، ضمن توجه به عملکرد گذشته، تمامی نیازهای آتی مجموعه خود را پیش بینی و ارزیابی نمایید. کمک گرفتن از نرم افزاری که مدیریت رستوران شما را بدون ضریب خطا انجام دهد، شما را در این شرایط پیچیده و سخت اقتصادی به جلو هدایت خواهد کرد.

 

ویژگی سیستم مدیریت رستوران

یکی از ویژگی های برجسته سیستم مدیریت رستوران، بهره گیری از تکنولوژی های به‌روز در این حوزه است. منظور از تکنولوژی های به‌روز، ویژگی ابری بودن در این نرم افزار می باشد. با این ویژگی، مدیر رستوران می تواند به سادگی و به دور از هیچ گونه پیچیدگی، به تمامی اطلاعات رستوران دسترسی داشته باشد. کافی است موبایل اندروید یا آی او اس خود را روشن کند و از طریق آن با مجموعه ای که تحت نظارت اوست، متصل شود. در واقع مدیر رستوران، در هر لحظه و هر جا می تواند مجموعه خود را مدیریت کرده و تصمیم درست و هوشمندانه ای  بگیرد.

 

مزایای استفاده از سیستم مدیریت رستوران با کمک نرم افزار ماپرا

 

استفاده از سیستم مدیریت رستوران با کمک نرم افزار ماپرا، مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. این نرم افزار می‌تواند تا 300% ، فروش شما را افزایش دهد. همانطور که گفته شد، تنها نرم افزار ابری و یکپارچه رستورانی است که در بازارهای ایران یافت می شود. اجازه بدهید درباره این مزیت بیشتر توضیح بدهیم. مدیریت رستوران، با دنیایی از داده ها و دل نگرانی ها برای سودآوری مجموعه خود سروکار دارد. این که چطور مدیریت فروش را تحت کنترل بگیرد، فروش های بازگشتی، مهندسی منو و مدیریت ارتباط با مشتری از دیگر دغدغه هایی است که یک مدیر رستوران تجربه می کند. از طرف دیگر، مدیریت اموری چون بازاریابی، زمان به موقع خریدها، قیمت تمام شده محصولات خریداری شده و نحوه قیمت‌گذاری اصولی به این دل‌مشغولی‌ها دامن می‌زند. از همه مهمتر، کنترل هزینه ها یک مدیر حرفه ای را وادار می سازد تا اطلاعات دقیق و یکپارچه ای را برای وظایف مدیریتی خود به دست آورد.

سیستم مدیریت رستوران با کمک نرم افزار ماپرا، با امکانات متعددی که در اختیار دارد، در کنار شما خواهد بود تا بتوانید درست ترین تصمیم را برای هر بخش بگیرید. شما می توانید با این نرم افزار به بازاریابی بازگشتی مجهز شده و در لحظه، سود و زیان تان را کنترل نمایید. با این نرم افزار می توانید شعبه مجازی خود را نیز افتتاح کنید.

نرم افزار رستوران ابری ماپرا

 

سیستم مدیریت رستوران ماپرا از چه امکاناتی برخوردار است؟

 

سیستم مدیریت رستوران از امکانات متعددی برخوردار است؛ از جمله این که شما با کمک این سیستم، به نرم افزار صندوق، فروش و مدیریت رستوران مجهز می شوید. کاربری ساده آن با هر موبایل، تبلت، دسکتاپ و ... امکان پذیر می باشد. شما با کمک این نرم افزار تا بی نهایت محصول را می توانید ثبت و دسته بندی نمایید. حتی می توانید نرم افزار را به هر تعداد چاپگر که مورد نظرتان است، بدون محدودیت متصل نمایید. همچنین به صورت نامحدود می توانید ثبت پیک داشته باشید. حتی اتصال صورتحساب ها به پیک نیز امکان پذیر می باشد. یکی دیگر از امکاناتی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد، سفارشگیر مهماندار بدون محدودیت می باشد. مدیریت و جداسازی سفارش های آنلاین، حضوری و بیرون بر، تعریف حساب بانکی، صندوق و تنخواه از دیگر امکانات این سیستم است. اگر می خواهید بر وظایف و عملکرد کارکنان بخش فروش خود نظارت و مدیریت داشته باشید، از این سیستم کمک بگیرید.

سیستم مدیریت رستوران با کمک نرم افزار ماپرا همچنین بدهی های شما را مدیریت می کند. این برنامه همچنین داشبوردهای متنوعی برای فروش روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه برای شما تدارک می بیند. از قابلیت های برجسته این سیستم، انجام حسابداری رستوران و به دست آوردن گزارش های مالی و آماری است. این گزارش ها در سی نوع تقسیم بندی شده اند. دریافت فایل خروجی گزارش ها، مانیتورینگ دقیق با در اختیار داشتن داشبوردهای مدیریتی و ارزیابی رفتار مشتری نیز از جمله امکانات این نرم افزار است. شما با کمک این سیستم به خوبی می توانید بر جزئیات کار خود وقوف داشته و تمامی عوامل مجموعه خود را زیر نظر بگیرید.

انبار داری پیشرفته توسط نرم افزار یکپارچه ماپرا

 

امنیت بالای سیستم مدیریت رستوران با نرم افزار ماپرا

 

سیستم مدیریت رستوران با نرم افزار ماپرا از امنیت بالایی برخوردار است. حتما درباره نرم افزارهای رستوران رایگان مطالب زیادی شنیده‌اید. این نرم افزارها همگی کرک شده و با نام‌های جعلی به فروش می‌رسند. در این نرم افزارها، ویروس‌های نهفته‌ای وجود دارند که مسلما سلامت دستگاه و اطلاعات شما را به خطر می‌اندازند. وقتی صحبت از امنیت نرم افزار ماپرا می‌شود، دقیقا به مفهوم پلتفرم ابری آن اشاره دارد که امکان کرک شدن آن توسط افراد سودجو را به صفر می‌رساند. امنیت این پلتفرم توسط تیم امنیتی مجموعه ماپرا تضمین شده است. با این همه، اگر در مجموعه ماپرا درباره ارائه نرم افزار رستوران رایگان با شما صحبت شد، نگران نشوید! در مجموعه ماپرا، برای اینکه مشتری بتواند قبل از خرید بررسی کاملی روی خرید محصول داشته باشد، به او به صورت رایگان و مستقیم نرم افزاری ارائه می‌شود. این نرم افزار کلیه امکانات، ویژگی‌ها و مزایای نرم افزار اصلی یعنی ماپرا را به مشتری نشان می‌دهد تا بهتر بتواند تصمیم بگیرد.

محبوب ترین نرم افزار رستوران و کافه

 

چرا باید از سیستم مدیریت رستوران ماپرا استفاده کنیم؟

 

استفاده از سیستم مدیریت رستوران ماپرا کمک می کند تا تمامی امور مجموعه شما با سهولت بیشتری مدیریت شوند. با راه اندازی سیستم نرم افزار رستورانی ماپرا شما به استخدام حسابدار نیازی نخواهید داشت. این سیستم به صورت کامل و دقیق به حسابرسی مالی مجموعه شما خواهد پرداخت. ضمن اینکه این سیستم، قابلیت تنظیم نیز دارد. شما می توانید با توجه به حجم کاری تان، تنها بخش هایی از این نرم افزار را مورد استفاده قرار دهید. اگر حجم کاری شما کم است، نیازی به پیاده سازی یک نرم افزار جامع و بزرگ نیست. می توانید از ماپرا استفاده کنید. اگر مایل به توسعه کسب و کارتان هستید یا می خواهید غذاهای بیشتری را وارد منو نمایید، افزودن موارد جدید به این نرم افزار نیز امکان پذیر است. در مجموع، راه اندازی این سیستم نه تنها برای شما که برای کلیه کارمندان و تیمی که با شما کار می کنند نیز مفید فایده می باشد.

یکی دیگر از دلایلی که استفاده از سیستم مدیریت رستوران را توجیه می‌ کند، سرعت دهی بالای ارائه خدمات به مشتری است. در شرایطی که تمامی صندلی های شما رزرو یا پر شده اند، سامان دادن به همه سفارش ها به صورت سنتی با خطا همراه است. گاه ممکن است سفارشی از قلم بیفتد یا دیرتر از حد موعد، سفارش به مشتری ارائه شود. با بهره گیری از این نرم افزار، می توان در بازه زمانی کمی به همه سفارشات رسیدگی کرد و آنها را به مشتری تحویل داد.

منبع : نرم افزار رستوران ماپرا

پیشنهاد

پیوندها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف‌سرویس‌های تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© rst-teh.ir All rights reserved 2016